Так, ми не будемо втомлюватися повторювати: тимчасових татуювань не буває. Саме тому, приймаючи рішення зробити тату, ми рекомендуємо обговорити вашу ідею з майстром, який допоможе вибрати ескіз і місце розташування малюнка так, щоб татуювання радувало вас багато років.

 

А ваша тату як і раніше викликає у вас приємні емоції?

У нас є хороші новини. Якщо ваше татуювання заважає вам жити - наприклад, не відповідає новому соціальному статусу або навіває не приємні спогади - у вас є можливість повністю видалити її. Без хірургічного втручання, без рубців і без слідів.

 

Видалення тату лазером в салоні краси Багіра у Львові

Вивчивши світовий досвід і прогресивні технології видалення татуювань,  ми придбали лазер спеціально розроблений для виведення татуювань. Лазер руйнує частинки фарби - «останнє слово» в технологіях видалення татуювань. Він дозволяє виводити татуювання різної давності, глибини і колірної гами, не завдаючи при цьому шкоди вашій шкірі.

Видалення тату лазером - це дійсно не боляче?

Процедура видалення татуювань лазером цілком терпима для організму - настільки, що її рекомендують, зокрема, і для видалення перманентного макіяжу на чутливих зонах: бровах або повіках. В процесі видалення татуювання лазером ви будете відчувати поколювання - безумовно, не найприємніше, але і не надто болюче.

Запис можливий за телефоном

  • (096)333 97 37
  • (095)92 95 787